• בוסתן הגליל
  • ניסים - 054-8315183
  • 1neomillionaire@gmail.com

אודות

כל התוכן שאתם צריכים במקום אחד!

חברת ארטיקל אקספרס מספקת שירותי כתיבת תוכן וקופירייטינג לעשרות חברות קבועות מדי חודש. באמצעות שירות מהיר ואיכותי אנו מעלים את הערך המסופק ללקוח. כך למעשה הופך הלקוח לא רק למרוצה אלא גם לממליץ.
תמיד שמחים לעמוד לרשותכם
תמיד שמחים לעמוד לרשותכם

אנו מספקים תמיכה במייל ובטלפון במרבית שעות היום לקבלת הזמנות, בקשות לתיקונים, שאלות, הסדרי תשלום והצעות לשת"פ. שמרו על קשר ונצא יחד למסע מוצלח לשנים ארוכות קדימה.

שולטים בכתיבה
שולטים בכתיבה

הכותבים מבצעים עבודתם במקצוענות רבה ובעלי ניסיון של שנים בתחום הכתיבה והאינטרנט. כל תוכן יצא ללקוח לאחר בדיקת Copyscape המוודא את ייחודיות התוכן. כמו כן מרבית השירותים כוללים עריכה לשונית מקצועית.

מבצעים מחקר
מבצעים מחקר

בהתאם לסוג המאמר המבוקש ודגשי הלקוח אנו אוספים מידע אודות הלקוח ושירותיו כמו גם על נושא הכתיבה עצמו. המידע נאסף מיותר ממקור אחד ועל כן יהיה ייחודי ואינפורמטיבי.

עומדים בדגשים
עומדים בדגשים

אנו מקבלים מכל לקוח דגשים לכתיבת התוכן המבוקש ודואגים לעמוד בכל הדגשים של הלקוח במידת האפשר תוך שמירה על איכות הכתיבה. איננו מתביישים לספק תיקונים כאשר הלקוח מחזיר עבודה בטענה שזו לא עמדה בדגשים ששלח.

img

רוצים גם כן לשפר את השירותים ללקוחותיכם?

באמצעות התכנים שלנו חברות קידום מצליחות לשפר את ביצועי הקידום ללקוחותיהם, חברות בניית אתרים מספקות שירותים משלימים ללקוחותיהם ומשרדי פרסום מגדילים את ההמרות עבור לקוחותיהם. אם אתם רוצים להיות גם כן חלק מההצלחה שלהם ושלנו – צרו עמנו קשר כבר עכשיו להזמנת פיילוט ראשון בתשלום לניסוי השירות.
למחירון
לביצוע הזמנה ראשונה

Comments are closed.