• בוסתן הגליל
  • ניסים - 054-8315183
  • 1neomillionaire@gmail.com

מאמרי seo

לאחר שהקמתם את האתר שלכם, בניתם אותו מאפס וכעת הוא באוויר, אתם בוודאי גאים מאוד בעבודתכם. האתר המושקע מציג לראווה את הרעיון או המוצרים שלכם, קל לתפעול ומעוצב לעילא ולעילא. כעת הגיע רגע האמת שבו אתם צריכים לספר עליו לקהל הגולשים. כדי להביא לידיעתם של גולשים רבים ככל שניתן יש לספק להם חומר בנושא, הסברים, מאמרים וקישורים שינחיתו אותם ישירות באתר הנפלא שלכם. מאמרי seo הם מאמרים שכל מטרתם היא קידום של האתר שלכם. גם האתר הכי מושקע בעולם שעוצב בידי טובי המעצבים לא יעשה את העבודה אם אף אחד לא שמע עליו ולא יודע מה הוא מציע.

רק היום ומחר

כשאתם צועדים בשוק לא תוכלו לפספס את הקריאות הרמות של הרוכלים אשר כל מטרתם להביא אתכם אל הדוכן שלכם. האתר שלכם הוא כמו דוכן בשוק, יש לו מה להציע, במחיר מסוים ואתם רוצים שכמה שיותר אנשים יגיעו אליו ויקנו את המוצרים. השיטה ברשת הינה כתיבה של מאמרים שמכילים מילות מפתח מסוימות. הגולש המצוי כשהוא מחפש משהו עושה שימוש במנועי חיפוש שונים. רב הגולשים מסתמכים על מנוע החיפוש של גוגל.

כאשר מישהו מחפש אוכל לחתולים ולכם יש אתר שמספק מזון לחיות מחמד, תשתמשו בוודאי במילות מפתח כמו "מזון לחתולים" או "אוכל לחתולים". מאמרי seo מסתמכים על מחקרים של מילות מפתח נכונות ומדויקות. מאמר נכון אשר מכיל את המילים המתאימות ינחית אצלכם באתר מתעניינים פוטנציאליים רבם  אשר במקרים רבים גם ישלימו את תהליך הרכישה.

מה קישור?

בכל מאמר seo משולבים מילים שהן בעצם קישור ישיר אל הדף הספציפי באתר שלך. לדוגמה, המילה עציץ תהיה קישור שתנחית את מי שילחץ עליו ישר בדף שמדבר על קניית עציצים. בתוך מאמר של 600 מילים לא נכניס יותר משלושה קישורים כאלו. הסיבה לכך היא שגוגל נוטה ליחס פחות חשיבות למאמרים שמכילים קישורים רבים. לעיתים נשתמש במילת מפתח אשר מכילה אות נוספת כגון "העציץ", ויש לתת את הדעת גם לשגיאות נפוצות שייאלצו אותנו לכתוב בשגיאה מכוונת. לדוגמה, אנשים רבים מחפשים אופניים יפות למרות שזו שגיאה וצריך לכתוב אופניים יפים.

רלוונטיות תמיד תופסת

בלי קשר למילות המפתח המאמר חייב להיות רלוונטי ומקורי. גוגל לא אוהבת כשמבצעים העתקות של תוכן, וזה גם לא אתי במיוחד. על המאמר להיות ענייני, קולח ומשכנע והכיל עובדות נכונות. מומלץ לתבל אותו גם בהומור אבל לא יתר על המידה, וחשוב שלא יהיה ארוך מידי ומייגע. מאמרי seo הינם השיטה המקובלת כיום לקידום מהיר ויעיל של האתר שלכם. היא מסתמכת על תכונות אישיות ומשתכללת כל העת. מומלץ לפנות למשרד אשר מעסיק אנשי מקצוע בתחום הכתיבה השיווקית וכך להכיר לציבור הרחב את האתר שלכם.

 

Comments are closed.