• בוסתן הגליל
  • ניסים - 054-8315183
  • 1neomillionaire@gmail.com

כתיבת תוכן – הכתיבה שמסייעת לקידום

כתיבת תוכן – הכתיבה שמסייעת לקידום

לטוס לתאילנד ולתאר את נופיו היפים, לתקן סתימת ביוב, לסייע ללקוח לנצח בבית המשפט או להשתתף באירוע מיוחד לבת מצווה של האחיינית. זאת ועוד יכולים כותבי התוכן לעשות ביום אחד מבלי לקום מהכיסא. מצוידים במחשב, חיבור לאינטרנט ומקלדת הם מקימים לתחייה כל תוכן, הופכים אותו לייחודי ומסייעים למקדמי האתרים להקפיץ את האתר לתוצאות הראשונות בגוגל.

תן לכותבים לכתוב בשבילך

כתיבת תוכן צריכה להיעשות על ידי כותב תוכן איכותי ורצוי גם מנוסה. כותב תוכן כזה מכיר את יסודות הקידום האורגני ויכול לסייע רבות לתדמית האתר. אלה כמה יתרונות שתוכלו להפיק מאיש מקצוע הכותב את התוכן עבורכם:

  • מסייע בקידום – התוכן מיועד בראש ובראשונה להביא אתכם לתוצאות מקודמות בגוגל, תוך שילוב מילות מפתח רלוונטיות.
  • חיסכון בזמן – אינכם צריכים לחזור לבית הספר כדי ללמוד כתיבה. גם אם אתם אלופים בהפקת אירועים ועריכת הצגות ילדים, אך לא זוכרים מתי בפעם האחרונה כתבתם מאמר לאתר שלכם, אינכם צריכים לדאוג. הכותב כבר יהפוך את המאמר שלכם לייחודי ומותאם עבורכם.
  • הכותב אינו חלק מהצוות שלכם – ולכן הוא יכול לסקר את שירותי החברה שלכם באופן אובייקטיבי, קרוב יותר לגולש המבקר באתרכם. כמו כן, הכותב חושב על אופציות שאתם לא הייתם מעלים על הדעת, מרוב שאתם שקועים כל כך בתחום. לדוגמה, הכותב יכול להתחיל את מאמרו בהקבלת שני סוגי לחץ: הראשון הוא לחץ שלילי הנובע מעומס בעבודה או תקופת המבחנים באוניברסיטה, ואילו השני הוא לחץ חיובי המסייע בניקוי כתמים קשים, תוך שימוש במכונת לחץ לשטיפה.
  • חיסכון בכסף – אמת, אתם משלמים לכותב התוכן או לחברה המעסיקה הזו, אבל תחשבו שבזמן הזה אתם יכולים בהחלט לקדם את העסק שלכם, לגייס יותר לקוחות ולהביא כסף לחברתכם.
  • אתר ייצוגי – תוכן איכותי הופך את האתר שלכם לייצוגי, יוקרתי ומרשים.
  • מעניק ערך מוסף לגולש – כותב תוכן איכותי מעניק ערך מוסף לגולשים. הוא לומד היטב את הנושא שעליו הוא מתעתד לכתוב וכותב ביצירתיות על טיפים חיוניים לגולש או עובדות מעניינות שכדאי לדעת על התחום.

כתיבת תכנים דרך חברה

היום קיימות שתי אפשרויות להשיג תוכן איכותי. האחת היא לפנות לכותבים פרילנסרים והשנייה לפנות לחברת תוכן המעסיקה כותבים. הפרילנסרים נחשבים לעצמאיים ו"חופשיים" יותר, כך שבמקרים רבים הם מנהלים את לוח הזמנים שלהם כרצונם (אם כי כותבים טובים באמת עומדים בו בהצלחה). בחברת כתיבת תוכן, לעומת זאת, מועסקים הכותבים במשך 8-9 שעות. הם מתייעצים אחד עם השני, מרימים טלפון ללקוחות בעת הצורך ועמלים כדי להפיק את המאמרים האיכותיים ביותר. ברגע שכותב אחד יוצא לחופשה, הכותב השני יגבה אותו. כך שכל לקוח יקבל את המאמרים שלו בזמן. אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהתרשם מהכתיבה של הכותבים שלנו.

leave a comment