• בוסתן הגליל
  • ניסים - 054-8315183
  • 1neomillionaire@gmail.com

כתיבת מאמרים בתשלום – כל מילה בסלע

כתיבת מאמרים בתשלום – כל מילה בסלע

קידום מאמרים הפך לתחום תחרותי ומצליח ברבות השנים. עסקים רבים מעוניינים לקדם את השירותים שלהם, והם יודעים שעליהם לפנות למקדמים טובים כדי לבנות אתר אינטרנט שיקודם בגוגל במהרה. אחד הנושאים החשובים ביותר, שהוא חלק בלתי נפרד מהקידום, הוא כתיבת תכנים. מאמרים טובים ואיכותיים יכולים לעשות רושם טוב על גוגל, והיא מבחינתה תקדם את האתר למקומות הראשונים. כפי שכתב פעם ביל גייטס במאמרו המפורסם – "התוכן הוא המלך".

מדוע לשלם על כתיבת מאמרים בתשלום

רופאי שיניים? מדבירים? יועצים פנסיוניים? אתם בוודאי שואלים את עצמכם מדוע אתם צריכים להזמין שירותי כתיבת מאמרים בתשלום. אחרי הכול, אתם המומחים בתחום ויכולים לכתוב על הנושא המוכר לכם בהרחבה. ובכן, יש לכך כמה סיבות. ראשית, אין ספק שאתם אנשי מקצוע טובים שיכולים לבצע השתלת שיניים ביום אחד או להציל את הבית מפני מזיקים. אך מתי בפעם האחרונה התיישבתם מול המקלדת כדי לכתוב מאמר מקצועי? האם אתם זוכרים את כללי הפיסוק? ייתכן שתגלו כי לאחר כתיבה מאומצת, אין לכם רצון לסיים את המאמר. מקצועו של כותב תוכן, לעומת זאת, הוא הכתיבה. הוא יושב מול המקלדת 9 שעות ביממה ויכול להפיק מאמרים איכותיים ותקינים מבחינה לשונית.

שנית, גם אם תכתבו מאמר מנוסח היטב, ייתכן שלא תצליחו להתאים אותו לדרישות הקידום של גוגל, עניין שעלול לפגוע בתוצאות החיפוש. אולי כתבתם מאמר נהדר על מאכלים שעלולים לגרום לכאבי בטן ועל התכשיר שאתם מציעים למניעת הכאבים, אך אם לא תשלבו את מילות החיפוש הרלוונטיות או תוסיפו משפטי הנעה לפעולה, הקידום עלול להיפגע. ולבסוף, כותב התוכן המקצועי חוסך לכם זמן רב. כי במקום שתשקיעו מחצית מן היום בכתיבת מאמרים, תוכלו להתפנות לעיסוקי העסק ולהשאיר את כתיבת המאמרים לכותבים מנוסים שמאחוריהם שנים רבות של כתיבה פורייה.

ממה כדאי להיזהר כשפונים לכותבי תוכן

קידום האתר שלכם תלוי רבות בתכנים המועלים אליו, ולכן כאשר אתם מחפשים שירותי כתיבת מאמרים בתשלום, עליכם לבחור בכותבים איכותיים בלבד. מומלץ לערוך פיילוט בתשלום ולראות אם סגנון הכתיבה מתאים לכם. ומעבר לזאת, גם אם אינכם מבינים גדולים בתחום התוכן, ישנם כמה כותבי תוכן בלתי מקצועיים שמהניסוחים שלהם כדאי להיזהר. כשאתם בוחנים את כותב התוכן, שימו לב לדגשים הבאים. כך תדעו לא ליפול בפח:

  • המאמר הופך למעין רשימת מכולת – ישנם כותבים אשר מעוניינים "להיפטר" ממילות המפתח שצוינו עבורם לכתיבה בהקדם האפשרי. משום כך, הם הופכים את המאמר לגיבוב של מילות מפתח ואינם מעניקים ערך מוסף לקורא, כלומר, מידע חיוני המלמד את הגולש משהו חדש.
  • חזרה רעיונית – יש כותבים שינסו לפגוע באינטליגנציה שלכם על ידי כתיבת אותו הרעיון במילים אחרות וזאת כדי "למלא" את המאמר ולסיים אותו כמה שיותר מהר. מסיבה זו, כאשר אתם קוראים מאמר שנכתב על ידי כותב תוכן, עליכם להתייחס לא רק לניסוח הלשוני, אלא גם לתוכן.
  • כתיבה בלתי איכותית – ישנם כותבים אשר אינם יודעים לעשות את המעבר בין שפת דיבור לשפת כתיבה. למשל, הם עשויים לכתוב משפט כמו "שאתם מגיעים לאולם אירועים" במקום "כשאתם מגיעים לאולם אירועים".
  • לא טורחים לחלק לפסקאות – לא רק התוכן, אלא גם דרך ההגשה שלו צריכה להיות ראויה. ישנם כותבים המתעצלים לחלק את המאמר לפסקאות, כך שהוא יהיה נוח לקריאה.

לא מתפשרים על איכות

אם אתם מחפשים כותבים איכותיים שיעניקו ערך מוסף לכל מאמר שלכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל מידע על כתיבת מאמרים בתשלום. הכותבים שלנו עוברים הדרכות באופן תמידי וזאת במטרה לשפר את כישורי הכתיבה שלהם ולחדד את היצירתיות שבכתיבה.

leave a comment