• בוסתן הגליל
  • ניסים - 054-8315183
  • 1neomillionaire@gmail.com

כתיבת מאמרים – בחיפוש אחר רעיון

כתיבת מאמרים – בחיפוש אחר רעיון

כל מי שעוסק בכתיבה מכיר את המוזה החמקמקה והעקשנית שפעם שורה על הכותב ופעם מפנה לו את הגב באלגנטיות. בסרטים רואים לא אחת סופרי דגולים אשר יורדים אל הנהר כדי למצוא את המוזה שאבדה להם, או מטיילים בערים הצפופות כדי למצוא רעיון לספר חדש. גם כותבי תוכן נתקלים בכך מדי פעם, בייחוד כאשר מדובר במלאכת כתיבת מאמרים בנושאים מורכבים ובלתי מוכרים. ועדיין, כותבי תוכן טובים מצליחים להתגבר על המכשולים ולמצוא את המוזה לכתיבה. אחרי הכול, מדובר בפר נסתם.

לא מפסיקים לכתוב וליצור

עבור כותבי תוכן רבים כתיבת מאמרים היא אתגר מהנה המאפשר להם להוציא את היצירתיות שלהם מהכוח אל הפועל בכל יום שעובר. לאחר שנים של כתיבה, המוזה רק מתחדדת, וגם אם נראה כי הכותבים נשחקים עם הזמן, עדיין יש להם כלים משמעותיים המאפשרים לשמור על מאמרים מקוריים ורעננים. אלה כמה דרכים שבהן שומרים הכותבים על רמת כתיבה גבוהה ויצירתית גם לאחר תקופה ממושכת בתחום:

  • הם לומדים מאחרים – כותבי תוכן אינם רק אנשי עט, אלא בראש וראשונה אנשי ספר. כשאינם כותבים מאמרים באמצעות המקלדת, הרי שהם מעלעלים בספר טוב, וכך סופגים אל קרבם את השפה העשירה של שי עגנון או חיים באר. ומעבר לכך, הם אינם מתעצלים לקרוא מאמרים של חבריהם הכותבים, במטרה למצוא רעיונות טובים לכתיבה שלהם.
  • שמים לב לדגשים – הדגשים של מקדמי האתרים מסייעים רבות לכותבי התוכן. שילוב מילות מפתח, הדגשת היתרונות וחלוקה לפסקאות, שילוב משפטי הנעה לפעולה – דגשים אלה ואחרים ממקדים את הכותבים וגורמים להם להפיק מאמרים טובים יותר.
  • כותבים על סמך ניסיון יום יומי – כותבי תוכן יכולים לשלב בכתיבתם אלמנטים מהחיים היום יומיים, ובכך הופך את הטקסט לחי ונושם. לדוגמה, כותב תוכן שצריך לכתוב מאמרים על קייטרינג לאירועים, ייזכר באירוע שבו הוא היה נוכח ואילו מאכלים הוגשו בו. עובדה זו תמקד את חושיו ותגרום לו להפיק מבין אצבעותיו מאמר אמין ואיכותי יותר.
  • משלבים מקרה מעניין – כדי למשוך את לב הקוראים, משלבים הכותבים לא אחת סיפור מעניין או אנקדוטה משעשעת. כך הם גורמים לגולשים להישאר זמן רב יותר בתוך האתר ואף לבצע בו פעולות.
  • משלבים טיפים – טיפים הם דרך טובה להפוך את המאמר לחי וחיוני. כאשר הגולשת נתקלת בטיפים שימושיים לאיפור מרשים יותר והתוכן מעודד אותה לרכוש מוצרי קוסמטיקה. הגולשים הנחשפים לתכנים רבים מדי יום ביומו זקוקים לערך מוסף, מאמר אשר ילמד אותם דבר מה חדש שהם לא הכירו מקודם.

הכתיבה שתורמת לקידום האתר

כתיבת מאמרים חשובה לקידום אתרים אורגני. אותו קידום איטי ויש שיגידו סיזיפי שמוליד תוצאות לאחר 30 יום ואף יותר. הכתיבה כוללת אלמנטים שיווקיים חשובים שבלעדיהם לא ניתן לקדם אתר כראוי, כמו שילוב טבעי של מילות מפתח, כתיבת משפטי הנעה לפעולה בסוף המאמר או שילוב משפטים שיווקיים המדגישים את היתרונות של המוצר.

leave a comment