• בוסתן הגליל
  • ניסים - 054-8315183
  • 1neomillionaire@gmail.com

כתיבת תוכן שיווקי

כתיבת תוכן שיווקי נותנת למילים משמעות. כותב תוכן יודע כיצד לקחת חומר ולהפוך אותו למאמר קריא, משכנע ומניע לפעולה. שיווק של מוצר או רעיון יכול להתבצע בכל מיני שיטות – זה יכול להיות על ידי צעקות בשוק, או על ידי תמונות על שלטי חוצות. אבל כוחה של המילה הכתובה הוא חזק יותר מהכול. ישנן הרבה חברות אשר עוסקות בכתיבת תוכן. בהרבה מקרים מדובר על דחיסה של כמה שיותר מילים ללא קשר לאיכות שלהן ולהקשר של המאמר למטרה הסופית שלו. כותב תוכן מקצועי יביא את כל הידע שלו וינסח את המאמר ככה שלא ניתן יהיה לפרש אותן לשתי פנים.

הרי בסופו של דבר מישהו אמור לקרוא את המאמר הזה. ומה הטעם לכתוב משהו שאף אחד לא יקרא או יתחיל לקרוא לא יבין מה רוצים ממנו? גולשים שנוטשים מאמר בתחילתו הם לא דבר נדיר, ועל כותב התוכן לגרום להם להישאר, להפנים ולפעול. אם מדובר בקניה של מוצר או הזמנה שלו, או אם מדובר בחתימה על עצומה או הצטרפות והבעת אהדה לרעיון שהם נחשפו אליו.

משווקים את עצמם לדעת

עם זאת לא כדאי להגזים עם השיווק הזה. כיום אנשים כבר לא יקבלו בסבלנות ניסיון לשטיפות מוח. חזרה על מסר ללא הצדקה עלולה לא רק להבריח אנשים, אלא גם לגרום להם להשמיץ אתכם כבעלי עסק ולהביא לירידה בקצב המבקרים בעסק ובאתר. המטרה היא לא להתיש את הגולש ולגרום לו לייאוש. כותב תוכן מקצועי יביא את הלקוח הפוטנציאלי להבנה שמה שהוא קורא כרגע זה בדיוק מה שהוא צריך. ושהוא לא יוכל לעבור לסדר היום לפני שהוא יעשה משהו בנושא.

קשה מאוד להתקדם היום בלי תוכן איכותי שכתוב בשפה ברורה ובהירה. כדאי לכל בעל עסק או אתר אשר מעונין לקדם מוצר או רעיון כל שהוא להעסיק כותב תוכן באופן קבוע. ברב המקרים, אם מדובר בתוכן איכותי אז האתר יתעורר לחיים והכי חשוב, המכירות יתגברו באופן ניכר.

יותר לידים

יצירת לידים היא אחת המטרות העיקריות של כתיבת תוכן שיווקי. כל מי שמנהל אתר אינטרנט ישמח מאוד על כל הזמנה כזו שתגיע למרכז המידע. אם עמוד הנחיתה של האתר בנוי בצורה הנכונה, מזמינה ולא מרתיעה, הסיכוי ליותר לידים ישתפר בהרבה.

כותב תוכן מטפל גם בניסוח נכון של עמודי נחיתה. כמובן שגם העיצוב חשוב. אבל חייב להיות רצף של הוראות ברורות שיוביל את הגולש להחלטה הנכונה. מיקרו קופי הוא תחום נוסף שמטפל יותר בהיבט הנדסת האנוש. מי שכותב מיקרו קופי גם הוא שייך למשפחת כותבי התוכן ובכוחו להשפיע ישירות על אופן פעולתו של הגולש. מיצוי כל היכולת הכתיבה יביא להעלאת קצב המבקרים באתר ולצמיחה של העסק שלך.

Comments are closed.